Skocz do zawartości

Zdjęcie

Płyta główna

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pero

Pero
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 15:11

Witam

Poszukuję porady dotyczącej nowej płyty głównej wraz z RAM do 1000 zł

Mój problem polega na tym że posiadam aktualnie 2xGTX 660TI oraz CPU i5 2400 i nie wiem co robić ponieważ mój procesor nie obsługuje DDR4 a nie mam zamiaru kupować za krótki czas następnej płyty głównej ponieważ ma ona pamięci DDR3. Czy jest jakas dla mnie alternatywa dotycząca rozwiązania tego problemu ??

Dodam jeszcze że poszukuje płyty która zapewni mi możliwość rozbudowy CPU na i7 4790k lub lepsza oraz GPU.

Pozdrawiam.

• 0

#2 ernig

ernig

wesz pieczona

• Moderator
  • 632 postów
  • Lokalizacjalochy

Napisano 03 grudzień 2016 - 23:21

no musisz zdecydować Twój aktualny proc to LGA 1155 chcesz zmienić na 1150 a ddr4 obsługuje LGA 1151 nic tu nie pasuje :(

może pomyśl o przesiadce na 1151 i zostaw sobie ddr3 ale w tym wypuku konieczna będzie rezygnacja z SLI :(

• 0

Spoiler

#3 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 09:57

Ogranicza się do DDR3 to też średni pomysł.

• 0
Masz problem z wyborem laptopa lub innego sprzętu pisz gg: 61368604

#4 Dennar

Dennar
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 08:44

Nie lepiej byłoby to sprzedać wszystko i zainwestować w nowy zestaw? Bo nic tu nie pasuje już praktycznie i jest małe pole manewru. 

• 0

#5 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 09:25

Tutaj masz np gotowy zestaw procesor, płyta i ram trochę ponad budżet który podałeś lecz warto rozważyć

Please Login or Register to see this Hidden Content

Swoje stare sprzęty sprzedaj

• 0
Masz problem z wyborem laptopa lub innego sprzętu pisz gg: 61368604

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych