Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy to wina karty graficznej

karta graficzna

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 paula12345

paula12345
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 16:34

Witam. Mój problem polega na tym iż chcę pograć w gry typu : Far Cry 2, Fallout 3 , COD 4, Wiedzmin 1 i nie moge w nie pograć ponieważ strasznie każda gra mi się zacina. Pobierałam najnowsze sterowniki do karty graficznej i dalej nic. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam Wesoły

PARAMERTRY SPRZĘTU:
Producent systemu : Fujitsu Siemens
Model systemu : Lifebook S7220
Bios: Version 1.11
Procesor : Intel® Core™ 2 DUO CPU P8600 2.40GHZ (2CPUs)
Pamięć : 4096MB ram
Wersja Programu Directx : Directx 11
Karta graficzna : Mobile Intel® 4 Series Express Chipsest Family
całkowita dostępna pamięć graficzna 1695 MB
dedykowana pamięć video 32 mb
systemowa pamięć video 32 mb
udostępniona pamięć systemowa 1631 mb 

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 17:51

No cóż Ci mogę rzec. Twój notebook ma już swoje lata i jest zwyczajnie słaby...za słaby na odpalenie powyższych gier. Żebyś jeszcze do tego procesora miała przyzwoitą, dedykowaną grafikę (a nie kiepską integrę) to mogłabyś pomyśleć o grach w stylu Far Cry 1 i niczym bardziej wymagającym. Także ten, nic nie da się z tym zrobić, jedynie zakup "nowego" sprzętu ;)

• 0

#3 paula12345

paula12345
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 18:46

No cóż Ci mogę rzec. Twój notebook ma już swoje lata i jest zwyczajnie słaby...za słaby na odpalenie powyższych gier. Żebyś jeszcze do tego procesora miał przyzwoitą, dedykowaną grafikę (a nie kiepską integrę) to mógłbyś pomyśleć o grach w stylu Far Cry 1 i niczym bardziej wymagającym. Także ten, nic nie da się z tym zrobić, jedynie zakup "nowego" sprzętu ;)

wiec to wina karty graficznej tak ? 

ale dziwi mnie to ze kiedys mialam laptop Hp ProBook 4710S ktory mial slabszy procesor i mniejszy ram o 1 gb i dzialaly mi powyzsze gry na niskich detalach wlacznie z gra GTA IV

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 19:08

Ale być może ten HP`ek był wyposażony właśnie w wydajniejszą kartę graficzną. Możesz dać jeszcze screena z menedżera urządzeń (ale wątpię, że nie masz zainstalowanych sterowników).

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta graficzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych