Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1200 zł] Niedrogi komputer do gier sieciowych

tani komputer 1200 zł pc komputer 1200 zł LoL cs:go amd apu socket fm2

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Noathak

Noathak
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 19:58

Witam.

Chciałbym się was , bardziej doświadczonych i obytych w tym temacie doradzić w sprawie złożenia komputera. Otóż nie za bardzo znam się na tym wszystkim ale postanowiłem spróbować swoich sił w złożeniu pc do gier bardziej sieciowych(lol,cs, itp) bo od takich zwykłych mam plejka. Co powiedziecie na taki zestaw jaki złożyłem? czy on wgl ma racje bytu i czy się wszystko zgra? jeśli nie to prosiłbym o jakąś korektę i oczywiście jeśli by była możliwość zaoszczedzenia na czymś to byłoby miło :)
Tutaj link ze zestawem : http://www.fotosik.p...83e8b792b906e8e
Maksymalnie chce przeznaczyć ok 1200zł. nie potrzebuje napędu ponieważ mam zewnętrzny na usb.

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 23:18

Nędza ;) Można w tym przypadku uśmiechnąć się w kierunku AMD -> socket FM2 i oprzeć się na zintegrowanej (całkiem niezłej) grafice.

APU A8-7650K

Gigabyte GA-F2A88XM-DS2P

8 GB DDR3 Goodram PLAY! 1866 MHz

Transcend SSD360 128 GB

SilentiumPC Brutus M10

SilentiumPC Elementum E1 350W

Cena: 1248 zł. Na pewno mimo zintegrowanej grafiki więcej wyciśniesz niż w duecie Pentiu G3250 + GT 610 (bryndza). Dodatkowo masz procesor z odblokowanym mnożnikiem, można podnieść jego taktowanie (rozsądnie przy boxowym chłodzeniu), jak i pobawić się w podkręcenie iGPU (zawsze to parę fps w górę). Także postawiłem tutaj na dysk SSD, skoro nie będzie to komputer do mega zadań, a pojemności powinno wystarczyć na CS`a, LoL`a i parę pierdół. Jeśli ma to być w 100% nowy komp, to poszedłbym w takie rozwiązanie. Jeśli w grę wchodzi używany sprzęt, to szukałbym używanego peceta lub złożył z używanych podzespołów na Intelu.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tani komputer, 1200 zł, pc, komputer 1200 zł, LoL, cs:go, amd apu, socket fm2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych