Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedam PC - i5 4590, 8GB, 1TB, Gwarancja!

sprzedarz pc i5 8GB 1TB gwarancja

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 djallberto

djallberto
  • Newbie
  • 0 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 15:41

Witam, sprzedam komputer stacjonarny, który dzielnie służył mi przez prawie 2 lata. Pecet został kupiony 12 stycznia 2015 roku w sklepie Morele.net, jestem jego 1. właścicielem. Komputer sprawny w 100%, obudowa oraz podzespoły nie noszą żadnych śladów użytkowania. Na najważniejsze podzespoły, czyli procesor, płytę główną, pamięć RAM oraz zasilacz posiadam gwarancję, ważną do 12 stycznia 2018 roku (załączam wydruk gwarancji!). Powodem sprzedaży jest zmiana stacji roboczej na mobilną.

Specyfikacja:
CPU: i5 4590 3.3GHz, 6MB
MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H, B85, DualDDR3-1600, SATA3
RAM: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W 
HDD: Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache
CASE: Zalman Z3 - USB3.0 - BLACK

Sprzedaję cały zestaw jaki nabyłem w sklepie Morele. Dołączam wszelkie kable, akcesoria, oraz instrukcje, które były w zestawie (cały zestaw widoczny na zdjęciu!). Posiadam również opakowania podzespołów, które chętnie dołączę do całego zestawu, jeśli kupujący sobie tego zażyczy. Jest to pewny sprzęt, który nigdy mnie nie zawiódł - nigdy nie był serwisowany. Sprzedaję bez systemu Windows ponieważ korzystam z licencji studenckiej - na życzenie kupującego zainstaluję darmową kopię systemu, ważną 30 dni.
Komputer zapakuję w oryginalny karton, przesyłkę kurierską ubezpieczam!

Sprzęt wyceniam na 1699zł, jednak cena podlega sensownej negocjacji smile.gif

Z chęcią podeśle więcej zdjęć na maila smile.gif Zachęcam do zadawania pytań!

Galeria zdjęć komputera:
http://www.fotoalleg...miotu/114305/1/

Link do ogłoszenia na olx:
https://www.olx.pl/o...99-IDiDbnB.html

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedarz, pc, i5, 8GB, 1TB, gwarancja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych