Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składak do gier

Składak do gier propozycja jaki wybrać

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 oskardes

oskardes
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2016 - 22:23

Chciałbym skompletować takiego składaka, który udźwignie najnowsze tytuły oraz żeby był jak najmniejszy budżet. Zdaję sobie sprawę, że tanio, wcale nie znaczy dobrze, ale potrzebuję komputer o jak najmniejszych kosztach, jednakże muszą chodzić takie gry, jak np. Battlefield 1. Z góry dzięki za podpowiedzi.

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3619 postów

Napisano 21 październik 2016 - 22:47

1. Jaki masz monitor?

2. Kiedy zamierzasz kupować?

3. Jak najmniejszy budżet czyli jaki? Bo ja mogę coś złożyć za 2 koła, a Ty wyskoczysz, że masz tylko "tausenda" i lipa.

• 0

#3 oskardes

oskardes
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2016 - 22:59

1. Jaki masz monitor?

2. Kiedy zamierzasz kupować?

3. Jak najmniejszy budżet czyli jaki? Bo ja mogę coś złożyć za 2 koła, a Ty wyskoczysz, że masz tylko "tausenda" i lipa.

1. Telewizor PHILIPS LED 32PHH4200/88.
2. W okolicach stycznia.
3. Do 2 tysięcy maksymalnie.

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3619 postów

Napisano 22 październik 2016 - 08:11

Jak styczeń, to wróć do Nas 1-2 tygodnie przed zakupem, teraz szkoda czasu na zabawy w sklecanie zestawów. Przez 2-3 miechy troszkę się zmieni na rynku IT.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Składak, do gier, propozycja, jaki wybrać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych