Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podczas gry zawiesza się laptop, słychać buczenie

buczenie zawieszanie aktualizacja windows10 laptop

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 livienne

livienne
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 18:08

Witam, dziś rano wykonała się aktualizacja systemu Windows 10. Po zakończeniu aktualizacji zrestartowałam komputer oraz włączyłam grę (League of Legends). Podczas rozgrywki laptop po około 15 minutach zawiesił się, myszka ani żadne skróty klawiszowe nie działały, a z głośników było słychać charakterystyczne buczenie. Jedynym sposobem było mechaniczne wyłączenie laptopa. Problem powtarzał się kilka razy, ale tylko w momencie włączenia tej gry, korzystając z przeglądarki laptop chodził normalnie. I tu nasuwa się moje pytanie, czy winą tego zawieszenia jest awaria w laptopie, czy może oprogramowanie/zapora/windows defender? Dodam, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, także proszę o rady w bardziej 'łopatologiczny' sposób. default_smile.png

Laptop ASUS R556L

Procesor: Intel Core i5-5200 CPU 2.20 GHz 2.20 GHz

Pamięć RAM: 8GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 940M

Windows 10

• 0

#2 Emus

Emus
  • Administrator
  • 340 postów
  • LokalizacjaWolsztyn

Napisano 18 wrzesień 2016 - 19:46

Zrób test OCCT na temperatury i podeślij wyniki. Może pozmieniało Ci się coś w sterownikach i słabo chłodzi.

http://pececik.com/f...z-furmark-1104/

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: buczenie, zawieszanie, aktualizacja, windows10, laptop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych