Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z laptopem

laptop

Najlepsza odpowiedź Rafaello025 , 08 wrzesień 2016 - 15:41

ZaciOŁ? :blink: -> ZaciĄł ;)

Marka, model laptopa? Tylko podczas grania, bardziej wymagającego korzystania sprzęt się zawiesza? Na dzień dobry OCCT. Czyściłeś kiedykolwiek lapa z kurzu (w środku)?

Przejdź do postu

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damiz

Damiz
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:33

Witam mam takiego laptopa.

Procesor: intel core i5-4200M (4CPUs)

RAM: 8GB

Grafika: Intel® HD Graphics 4600

Mam taki problem laptopa kupiłem jakieś rok temu i nagle coś sie stało.

Na początku działał pięknie a nagle podczas grania zacioł sie na 1s i i zaczeło się wszystko mulić.

Po uruchomieniu ponownie chodził dobrze przez pierwsze 10 min i znowu zacioł sie na 1s i to samo.

I tak jest do dzisiaj prosze o pomoc bo nie wiem kompletnie co robić.

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:41   Najlepsza odpowiedź

Marka, model laptopa? Tylko podczas grania, bardziej wymagającego korzystania sprzęt się zawiesza? Na dzień dobry OCCT. Czyściłeś kiedykolwiek lapa z kurzu (w środku)?

• 0

#3 Damiz

Damiz
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:44

Lenovo Z510 nie tylko normalnie nawet jak go nie użuwam tylko jest włączony i nic nie robie to i tak po 10 min zaczyna zamulać i tak czyściłem go.

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:58

Jak czyściłeś? Dmuchałeś w radiator z zewnątrz? Rób ten test OCCT wg poradnika, zapodaj wyniki. Daj screena z menedżera zadań (procesy, zużycie procesora). Zasysasz Malwarebytes Anti-Malware (tudzież Zemane AntiMalware Free), robisz full skan, usuwasz co znajdzie (chyba, że jakiegoś pliku jesteś pewien + zawsze podejrzane można zweryfikować na stronce virustotal). Te przycinki jednosekundowe czym skutkują? Da się potem normalnie pracować? Wyskakują jakieś komunikaty?

• 0

#5 Damiz

Damiz
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 17:24

Jak czyściłeś? Dmuchałeś w radiator z zewnątrz? Rób ten test OCCT wg poradnika, zapodaj wyniki. Daj screena z menedżera zadań (procesy, zużycie procesora). Zasysasz Malwarebytes Anti-Malware (tudzież Zemane AntiMalware Free), robisz full skan, usuwasz co znajdzie (chyba, że jakiegoś pliku jesteś pewien + zawsze podejrzane można zweryfikować na stronce virustotal). Te przycinki jednosekundowe czym skutkują? Da się potem normalnie pracować? Wyskakują jakieś komunikaty?

tak wyczyściłem, zrobiłem ten test i jak mam zapodać ci te screeny z niego?

a może powinienem kupić nową paste termo przewodzącą

To nie są ścinki jednosekundowe on zacina sie na sekundę i potem cały czas chodzi źle, w grach spadają fps przeglądarka działa wolniej i żadne komunikaty nie wyskakują i da sie pracować tylko że o wiele wolniej działa. Zrobiłem scan w tym programie Malwarebytes Anti-Malware usuną 4 pliki i kazał zresetować laptopa.

Użytkownik Rafaello025 edytował ten post 08 wrzesień 2016 - 22:25

• 0

#6 Emus

Emus
  • Administrator
  • 340 postów
  • LokalizacjaWolsztyn

Napisano 08 wrzesień 2016 - 18:29

uu ale spam, możesz wrzucić na zewnętrzny hosting zdjęć.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych