Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ROZWIĄZANY] drugi monitor nie działa :c

monitor kabel hdmi dvi

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 suhustyle

suhustyle
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 15:20

Witam mam problem, otóż mam dwa monitory i zmieniałem kartę graficzną, na starej wystarczyła jedna przejściowka z vga na dvi i mogłem podłączyc dwa monitory i działało, teraz jest problem gdyż gdy podłączam jeden monitor kablem vga z przejściowką na dvi i tym dvi do karty to jeden działa, sponio ale drugi zaś podłączam kablem hdmi-dvi ale nie mam w monitorze pełnego wejscia dvi bo brakuje 4 dziurek więc mam przejsciowka dvi na vga bo w monitorze są te 2 wejscia i w takiej konfiguracji komputer nie odbiera tego 2-giego monitora, dodam, że karta graficzna to gtx 950

macie zdjęcia tego drugiego monitora i kabla oraz przejściowki.

reszta

tu macie podłączenie pierwszego działającego monitora

Załączone miniatury

• DSC_0086.JPG
  • DSC_0084.JPG
  • DSC_0085.JPG
  • DSC_0087.JPG

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 15:45

Co to za monitory? Jeden jak widzę ma DVI i D-Sub, a drugi? To jest taki sam model? Ten GTX 950 co ma na wyposażeniu? HDMi i DVI?

• 0

#3 suhustyle

suhustyle
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 16:25

-Philips 196V3LSB_00  (to ten który staram się podłączyc, gdy podłączam go tak jak ten drugi monitor to wtedy działa)

-Samsung SyncMaster 2043nw (ten ma tylko wejście VGA)

Ta karta obsługuje takie złącza :

• Dual Link DVI-I
  • DisplayPort
  • HDMI

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 18:37

Usystematyzujmy całość.

Samsunga z wejściem VGA podłączasz za pomocą kabla VGA (D-Sub), stosując przejściówkę DVI, co by podłączyć się do karty graficznej - działa.

Philips ma DVI i VGA (jak na fotce) i próbujesz połączyć go z grafiką za pomocą kabla DVI-HDMI, ale...dodatkowe bolczyki we wtyczce DVI uniemożliwiają Ci podpięcie pod monitor, więc stosujesz z tej strony przejściówkę VGA - nie działa. I bez konwertera sygnału nie ma prawa to zadziałać. Jedynie DVI-VGA lub DVI-HDMI, czyli najlepiej kup kabel DVI-HDMI.

• 0

#5 suhustyle

suhustyle
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:25

o kurde, mogłem od razu zapytać, a ja kupuje jeden kabel, potem przejściówke, następnie drugą i z 30 zł juz wydalem xD

Dzięki piękne.

• 0

#6 Emus

Emus
  • Administrator
  • 338 postów
  • LokalizacjaWolsztyn

Napisano 12 sierpień 2016 - 19:55

Temat został ROZWIĄZANY

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitor, kabel, hdmi, dvi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych