Skocz do zawartości

Zdjęcie

Notebook na komunię - jaki wybrać ?

notebook prezent pomoc acer hp

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 AngelaPrzep

AngelaPrzep
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 08:43

Witajcie, chciałabym zrobić swojej chrześniaczce prezent komunijny w postaci notebooka. Nie byłoby z tym większego problemu, gdyby nie fakt, że kompletnie się na tym nie znam... Mam dwie propozycje, wyszukane po sugestiach rodziców, którzy mówią, że Ala chciałaby mieć "wyciągany ekran i tablet" takie 2 w 1. Oto moje typy:

1. https://www.versussk...1-dotykowy/1241

2. https://www.versussk....1-srebrny/1181

Zastanawiam się tylko, czy ten ekran się nie wyrobi? Nie będzie z czasem sam wypadał? Przedział cenowy nie jest tragiczny ale chciałabym żeby ten sprzęt posłużył jej przez dłuższy czas. 

Pomocy!  :(

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 09:47

Budżet droga Pani i coś poszukamy ;)

• 0

#3 AngelaPrzep

AngelaPrzep
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:30

Tak jak mniej więcej te komputery do ok.1400 zł. Podoba mi się ten sklep, do którego linki podałam bo ma teraz ciekawe promocje dlatego jeśli ma coś innego ciekawego do zaoferowania to proszę o cynk :)

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:59

Miałaś z tym sklepem fizyczną styczność, czy znalazłaś w sieci i uważasz, że jest spoko? Sklep został utworzony w 2015r., opinii w sumie o nim nie ma, więc jeśli chcesz dokonywać zakupu on-line, to postawiłbym raczej na jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę ;) Przykładowo ten pierwszy model na ogół kosztuje ok. 1350 zł, więc powątpiewam, że taki mały, lokalny sklepik ma dostęp do taniego sprzętu i sprzedaje za pół-darmo.

Może taki Asus Transformer T100HA.

Edit: a jeśli nie musiałby to być tebleto-netbook to rzuć okiem na Acer ES1-131 (to już taki poważniejszy sprzęcior, a nie zabaweczka).

• 0

#5 AngelaPrzep

AngelaPrzep
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 13:42

Miałaś z tym sklepem fizyczną styczność, czy znalazłaś w sieci i uważasz, że jest spoko? Sklep został utworzony w 2015r., opinii w sumie o nim nie ma, więc jeśli chcesz dokonywać zakupu on-line, to postawiłbym raczej na jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę ;) Przykładowo ten pierwszy model na ogół kosztuje ok. 1350 zł, więc powątpiewam, że taki mały, lokalny sklepik ma dostęp do taniego sprzętu i sprzedaje za pół-darmo.

Może taki Asus Transformer T100HA.

Edit: a jeśli nie musiałby to być tebleto-netbook to rzuć okiem na Acer ES1-131 (to już taki poważniejszy sprzęcior, a nie zabaweczka).

Bardziej chodzi o to, że już robiłam w nim zakupy i byłam bardzo zadowolona :) Mimo wszystko dziękuję za czujność i dobrą radę ! :)

• 0

#6 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 16:30

No to w takim bądź razie mimo wszystko bardziej skłaniałbym się ku Acerowi ;)

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: notebook, prezent, pomoc, acer, hp

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych