Skocz do zawartości

Zdjęcie

Filmy, które warto (można) obejrzeć

filmy warte obejrzenia polecane filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 69 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 09:11

Tak jak w nazwie tematu - dzielimy się tytułami filmów, które dają radę i warto obejrzeć.

PODAJEMY: TYTUŁ (najlepiej wraz z odnośnikiem do filmweba), rok produkcji i krótką opinię na jego temat.

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 09:28

COLT 45 (2014), niezły francuski kryminał. Młody gostek, który o broni wie wszystko i potrafi się nią znakomicie posługiwać nie chce wstąpić w szeregi żadnej jednostki specjalnej. Pewnego dnia spotyka gliniarza na strzelnicy, nieco bliżej się poznają. Gdy pewnego razu młody pokazuje mu swoje odkrycie, od tego momentu jego życie wywraca się do góry nogami. Generalnie warto, sporo się dzieje, utrzymany w niezłej konwencji.

• 0

#3 dar55

dar55
  • Administrator
  • 576 postów

Napisano 26 lipiec 2015 - 19:31

Everly (2014)- Film z Salmą Hayek w roli głównej i jedynej można rzec. Pozostali aktorzy występują raczej w roli ofiar a jest ich sporo. Film nie należy do górnolotonych ale swoją akcją, szybkością i oczywiście niezłym ciałem Salmy ;)  jest wart obejrzenia. Akuratny na niedzielę. 

• 0

#4 ernig

ernig

wesz pieczona

• Moderator
  • 638 postów
  • Lokalizacjalochy

Napisano 05 sierpień 2015 - 06:57

Ant-Man (2015) Jeśli ktoś lubi filmy o super bohaterach ze stajni marvela to produkcja zdecydowanie skierowana w jego stronę .Film z gatunku akcja, Sci-Fi z elementami humoru przez co ogląda się go szybko i przyjemnie

• 0

Spoiler

#5 ernig

ernig

wesz pieczona

• Moderator
  • 638 postów
  • Lokalizacjalochy

Napisano 07 sierpień 2015 - 07:39

Kingsman: Tajne służby (2015) to połączenie dwóch światów, angielskich szpiegów w doskonale skrojonych garniturach oraz rozwałki rodem z Kill Bill'a. 

• 0

Spoiler

#6 precli

precli
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 19:18

Polecam film "Drive" i "Tylko Bóg wybacza" - oba mocne, sensacyjne. Warto obejrzec

• 0

Skąd można wiedzieć to, które banki oferują w Polsce takie oto kredyty samochodowe www.doradztwo-kredytowe.com.pl/kredyty-samochodowe, które są atrakcyjne, przyjazne, godne uwagi? No cóż, może ranking kredytów samochodowych jest dobrym źródłem?

#7 Wortal PCElite

Wortal PCElite
  • Redaktor
  • 1469 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 11 sierpień 2015 - 08:18

Cienki Bolek/Get Hard (2015) - film opowiada o milionerze, który zostaje skazany za oszustwa i prosi pracownika myjni o przygotowanie go do odsiadki w więzieniu. Typowa komedia...

• 0

"Jeśli czas to pieniądz, to wszyscy żyją ponad stan."

#8 ernig

ernig

wesz pieczona

• Moderator
  • 638 postów
  • Lokalizacjalochy

Napisano 13 sierpień 2015 - 12:46

John Wick (2014)  klasyczny film akcji, gdzie trup  ściele się gęsto. Początek filmu nie wskazuje na to co ma nastąpić w jego dalszej części .

• 0

Spoiler

#9 Rafaello025

Rafaello025
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 01 październik 2015 - 14:36

Agentka (2015), pierwsza połowa filmu taka sobie, zaś później się rozkręca na dobre. Specyficzny humor (taki trochę irracjonalny, swojski), sporo się dzieje, nawet potrafi zaskoczyć. Fajnie zagrał Statham, którego raczej znamy z roli super-twardziela, a tutaj pokazał się z innej strony.

• 0

#10 Wortal PCElite

Wortal PCElite
  • Redaktor
  • 1469 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 03 październik 2015 - 08:40

Ostatni Rycerze (2015) - Film opowiada o upadłym wojowniku, który staje do walki przeciwko skorumpowanemu oraz sadystycznemu władcy, by pomścić i przywrócić dobre imię swojego pana. Warto zobaczyć bo moim zdaniem to dobry film.

• 0

#11 K a s i a

K a s i a

Królowa

• Moderator
  • 84 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 03 październik 2015 - 13:06

Ostatni Rycerze (2015) - Film opowiada o upadłym wojowniku, który staje do walki przeciwko skorumpowanemu oraz sadystycznemu władcy, by pomścić i przywrócić dobre imię swojego pana. Warto zobaczyć bo moim zdaniem to dobry film.

Hehe, szkoda, że to strasznie wszystko pseudohistoryczne jest.

• 0

#12 Wortal PCElite

Wortal PCElite
  • Redaktor
  • 1469 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 04 październik 2015 - 08:25

Hehe, szkoda, że to strasznie wszystko pseudohistoryczne jest.

Może tak a może nie:) Obejrzeć można.

• 0

#13 K a s i a

K a s i a

Królowa

• Moderator
  • 84 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 04 październik 2015 - 16:17

Może tak a może nie:) Obejrzeć można.

Pisałam z mojej perspektywy. ;)

• 0

#14 Wortal PCElite

Wortal PCElite
  • Redaktor
  • 1469 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 05 październik 2015 - 07:29

Pisałam z mojej perspektywy. ;)

Domyślam się ;D

• 0

#15 Luukii

Luukii
  • Newbie
  • 0 postów

Napisano 05 październik 2015 - 18:01

Duże wrażenie ostatnio robi " do utraty sił". Jeśli jednak chcecie coś mocnego to polecam upadek

• 0

#16 Rafaello025

Rafaello025
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 15 październik 2015 - 09:37

Żądło (1973), w zasadzie rządzą tutaj (naj)nowsze produkcje, ale warto wspomnieć o starszym, bardzo dobrym filmie. Ja go po raz pierwszy obejrzałem i zrobił na mnie duże wrażenie. Po prostu dawny klimat, dobra fabuła składa się na to, że 2h mijają szybko. Wątpię, że ktoś jeszcze nie widział, ale jeśli tak to zachęcam do obejrzenia.

• 0

#17 LoveMeDo

LoveMeDo
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 17:27

Naznaczony. Bardzo fajny horror.

• 0

#18 Rafaello025

Rafaello025
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 19:58

Mission Impossible - Rogue Nation (2015), kolejna część przygód agenta Ethana Hunta. Trzyma poziom poprzednich części, ale wyczuwa się już wypalenie tematu. Proponowałbym Cruise`owi nakręcić za jakiś czas ostatnią, naprawdę dobrą część godnie wieńczącą serię.

• 0

#19 Rafaello025

Rafaello025
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 16:09

Kryptonim U.N.C.L.E. (2015), bardzo dobry film akcji, taki trochę w stylu starego Bonda. Utrzymany w klimacie lat 60. XX wieku, bez bluzgów, bez przesadnej golizny, z odrobiną czarnego humoru, dobra, zaskakująca fabuła. Polecam.

W nowym zwierciadle: Wakacje (2015), raczej film dla starszego grona odbiorców (od gimbazy), a to z powodu, że leci tam trochę mięsa i odzywek, głównie z ust najmłodszego. Lubię trochę pieprznięty klimat (jak np. w American Pie), ale dawne części z Chase`em w roli głównej miały i klimat, i "normalny" humor, a tutaj widać rękę XXI w. Trochę sztucznie, raczej mało śmiesznie, z sentymentu do dawnej serii można rzucić okiem.

• 0

#20 Rafaello025

Rafaello025
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 20:55

To nie mój dzień (2014), w 100% komedią bym tego nie nazwał (nawet w 50%), ale historia jest na tyle ciekawa i wartka, że się "to coś" ogląda. Typowy film na raz, który podczas seansu nie nuży (no może 5-10 min nieco z d... jak poszli w melanż).

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych