Skocz do zawartości

Zdjęcie

Książki, które warto przeczytać

książka kiteratura

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 22 odpowiedzi w tym temacie

#21 MrTomasz

MrTomasz
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 22:54

Seria Świat Dysku polecam każdemu ;)

• 0

#22 BatThumb

BatThumb
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 18:13

Władca Pierścieni rządzi :)

• 0

#23 K a s i a

K a s i a

królewna

• Autor tematu
  • Administrator
  • 112 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 02 marzec 2019 - 22:54

"Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu" Ronald Reng- książkę kupiłam w wersji niemieckiej, od razu po premierze. Niespecjalnie wczytałam się w szczegóły, więc trochę byłam zaskoczona, że to nie będzie typowa opowieść o Bundeslidze, tylko o jednym z jej trenerów. Okazało się także, że język niemiecki mnie z lekka przytłoczył i opowieść powędrowała na półkę. Aż niedawno sięgnęłam po polskie tłumaczenie. Nie sądziłam, że książka o Heinzu Höherze mnie tak wciągnie. A tu bam!, czytałam z wypiekami na twarzy, nie mogąc doczekać się kolejnych informacji. Poprzez historię jednego człowieka poznajemy od kulis funkcjonowanie jednej z największych lig w Europie od początku jej istnienia. Sam piłkarz, a później trener Höher jest postacią nietuzinkową, nieprostą, a jego życie pełne było i drobnych radości, i problemów, z którymi radził sobie, jak umiał, albo i nie umiał. Książka znowu napisane kongenialnie, dobra robota autora, ale także i trenera, który z niezwykłą szczerością opowiadał o swoich sukcesach i porażkach. Nie wiem, czy to książka dla każdego, bo jednak chyba bez sympatii do piłki nożnej może być ciężko, ale spróbować polecam każdemu.

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: książka, kiteratura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych