Skocz do zawartości

Zdjęcie

drukarka do 1000 zł

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 brownskin

brownskin
  • Newbie
  • 32 postów

Napisano 25 luty 2015 - 18:46

Poszukuję drukarki/urządzenia wielofunkcyjnego w cenie ok. 1000 zł. Usiłowałam pogrzebać w Internecie, ale co forum, to piszą, co innego, więc pytam. Aktualnie moim faworytem jest: http://www.conrad.pl..._258286_0405009 Może być czy polecacie coś innego?

• 0

#2 pacman3

pacman3
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 19:33

HP jest całkiem niezłe.

• 0

Jeżeli będę zaj­mo­wał się tym, co myślą głup­cy, nie będę miał cza­su na to, o czym myślą ludzie inteligentni.

#3 Janku

Janku
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 12:34

Ja tez obstawiałbym raczej za HP. Można dobrać sporo zamienników, a tym samym zaoszczędzić. 

• 0

#4 Tytus011

Tytus011
  • Newbie
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 01:10

Dzięki za propozycje :)

• 0

Jeśli trzy słowa wyrażą coś lepiej i zabawniej niż cztery, to świetnie, użyj trzech!

#5 Wasserman_pl

Wasserman_pl
  • Newbie
  • 66 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 09:25

Do tej kwoty proponuję jedno z urządzeń wielofunkcyjnych Brothera,bedzie najtańsze w eksplaotacji plus do tego dochodzi możliwość bezproblemowego stosowania zamienników.

• 0

#6 numinoslaw78

numinoslaw78
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 27 maj 2015 - 15:08

Ja mam urządzenie wielofunkcyjne Hp, drukarka, skaner w jednym. Kosztowało mnie ok. 300zł. 

• 0

#7 Elecomp_com_pl

Elecomp_com_pl
  • Newbie
  • 12 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 17:58

Do 1 tyś zł można wyszukac już naparwde bardzo dobrej jakości urządzenie wielofunkcyjne,z tym że tutaj również polecam skupić się na Brotherze gdzie nie ma zadanego problemu z zamiennikami tuszy,u nas znajdziesz ich szeroki wybór.

• 0

#8 mirekwalczyk

mirekwalczyk
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 09:00

Widzę, że każdy poleca Brother. Ja również w Media Markt dostałem propozycje urządzenia wielofunkcyjnego jako najbardziej optymalnego i ekonomicznego. 

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych