Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarka 3D - Pare pytań

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 norfi

norfi
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 18 luty 2015 - 20:34

Witajcie

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem drukarki 3 D do swojej firmy, zajmujemy się upominkami okolicznościowymi - stąd moje pytanie co taka maszyna potrafi ? Czy muszę mieć jakieś konkretne szkolenie i ogromny zakres wiedzy ? W czym się projektuje to co ma zostać wydrukowane/wytworzone ?

Ceny widziałem od 3000 zł więc nie jest najgorzej

Dziękuje za wszelkie wyjaśnienia tematu :)

• 0

#2 Andri

Andri
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2015 - 20:12

Cześć

Temat długi i szeroki jak niejedna rzeka..

W Polsce nie każdy jeszcze ma pojęcie co takie drukarki potrafią niestety... Sam osobiście widziałem tylko u mnie na uczelni i my posiadamy taki model:

Drukarka 3D Gate 3novatica  - http://sklepkomputer...in-zlozona.html

Co do obsługi to na pewno musisz mieć jakieś pojęcie , ale wiadomo dla chcącego nic trudnego ! Napisałeś, że jesteś młody więc problemu nie masz z obsługą komputera zatem i tego się spokojnie nauczysz : )

Ceny owszem są od 3000 , tą co ci wysłałem masz już złożoną i skalibrowana co w przypadku nowego w temacie dość ważna sprawa.

Powodzenia ! Czekamy na pierwsze zdjęcia twoich prac na drukarce 3D

• 0

#3 Tytus011

Tytus011
  • Newbie
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 01:10

Dzięki za info :)

• 0

Jeśli trzy słowa wyrażą coś lepiej i zabawniej niż cztery, to świetnie, użyj trzech!

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych