Skocz do zawartości

Zdjęcie

[PORADNIK] Rootowanie urządzenia z androidem.

poradnik rootowanie root android telefon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mr.Shoutbox

Mr.Shoutbox
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 07 luty 2015 - 20:28

Witam wszystkich w moim pierwszym poradniku na tej stronie, dzisiaj chciałbym wam uprościć życie pokazując, jak udało mi się dokonać roota na moim sprzęcie, który jest dość uporczywy jeśli chodzi o root, mam na myśli tablet Alcatel One Touch Evo 7, Zacznijmy więc:
Rozsądnie byłoby zapytać, co to jest root, czy jest mi to potrzebne, i czy jest to bezpieczne. Po pierwsze root oznacza nie mniej nie więcej nadanie aplikacjom praw administratora, jeśli masz wątpliwości co do tego, czy rootowanie jest bezpieczne, to tutaj trzeba powiedzieć, że rootowanie nie jest bezpieczne, lecz przy aktualnych programach szanse zepsucia sprzętu są minimalne. Root jest zazwyczaj potrzebny osobom , które mają dość wolny sprzęt, i chcą go przyśpieszyć. Przejdźmy więc do samej instalacji:
1.Pobieramy program Root Genius (http://rootgenius.com/)
2.Ustawiamy w naszym sprzęcie Debugowanie USB i instalowanie z nieznanych źródeł.
3.Podłączamy telefon do komputera, upewnij się, że bateria ma minimum 50% naładowania.
4.Klikamy w programie next, next i root, po zrootowaniu wyskoczy nam komunikat, że proces rootowania został wykonany pomyślnie, wtedy mamy już zrootowany nasz sprzęt.

Na koniec chciałbym dodać, że nie biorę odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia, mi ten sposób zadziałał, dlatego go publikuje.

• 1
Why So Serious?

#2 inzaghi89

inzaghi89
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 07 luty 2015 - 22:48

Jak można ponosić szkody za szkody?

Wytapane na Oposie za pomocą Fleksy.

• 0
To sem ja, ja sem ja i bum.

#3 Mr.Shoutbox

Mr.Shoutbox
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 08 luty 2015 - 09:08

Poprawione ;)

• 0
Why So Serious?

#4 mzajecki

mzajecki
  • Użytkownik
  • 794 postów

Napisano 08 luty 2015 - 15:19

A ja dodam od siebie tylko to ze jest znacznie prostsze sposób i to nie używając komputera. Sposób nazywa się towelroot. Ja korzystałem i jest ok.
  • 0
Dołączona grafika
Mój PC:
Spoiler

#5 Mr.Shoutbox

Mr.Shoutbox
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 09 luty 2015 - 09:26

TowelRoot nie wspierał mojego urządzenia, dlatego użyłem tego programu.

• 0
Why So Serious?

#6 kio(X)

kio(X)
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaŁomża

Napisano 25 luty 2015 - 18:36

A ja mysle ze jeszcze prostrzym jest kingoroot

Wyskorbane Z LG L9

• 0

Kc7RjtM.jpg

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poradnik, rootowanie, root, android, telefon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych