Skocz do zawartości

Zdjęcie

System Stałego Zasilania Atramentem CISS

Drukarki CISS Atrament

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzesiek_hd

Grzesiek_hd
  • Newbie
  • 14 postów

Napisano 17 sierpień 2014 - 12:55

Hej

Z racji że niedługo będę musiał drukować sporą ilość zdjęć myślę nad zakupem drukarki. Wiadomo tusze kosztują. Ale natknąłem się na "system stałego zasilania atramentem" CISS. Nie powiem ciekawie to wygląda. Do tuszy dołączone są zbiorniczki o pojemności 100ml po przez rurki. Kardridź jest cały czas dopełniany. Koszt wydruku kartki A4 pokrytej w 100% jest około 10gr.

Zetknął się ktoś z tym? Bo wydać na taki zestaw około 200zł i wydrukować kilka stron i wyrzucić to nie ma sensu. 

• 0

#2 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 17 sierpień 2014 - 17:01

Czytałem kiedyś o tym CISS i podobno się to opłaca.

• 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#3 Radioactiveman

Radioactiveman
  • Newbie
  • 8 postów

Napisano 17 sierpień 2014 - 18:31

Znajomy ma coś takiego. Bardzo zadowolony jest z tego tylko w jego przypadku nie może korzystać z skanera. Bo przewody od zbiorniczków przeszkadzają. Nie może zamknąć skanera aby przewodów nie przyciąć. I druga sprawa muszą być do tego specjalne tusze. A tak bardzo sobie chwali. Z tego co pamiętam to zanim kupisz drukarkę sprawdź ile zestaw ten kosztuje do twojej drukarki. Bo może się okazać że zestaw będzie droższy od drukarki  :wacko:

Tak na szybko znalazłem:

http://www.inksystem.pl/ciss/epson/

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych