Skocz do zawartości

Zdjęcie

Płyta główna do upgrade'u

płyta główna upgrade intel AMD

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 hefo133

hefo133
  • Newbie
  • 22 postów

Napisano 04 czerwiec 2014 - 08:01

Witam. Planuje kupić sobie nowy komputer i jego głównym przeznaczeniem będą gry. Przypuszczam, że po pewnym czasie będę chciał wymienić procesor, aby sprostać wymaganiom kolejnych gier. I moje pytanie brzmi tak: Która płyta główna jest lepsza do upgrade'u ? obsługująca procesory Intela czy AMD ?  

• 0

#2 jacek.f

jacek.f
  • Newbie
  • 63 postów

Napisano 04 czerwiec 2014 - 09:12

To jakby porównywać bmw do audi.
Przede wszystkim Zależy ile masz kasy. Ogolnie nie ma czegoś takiego jak możliwość upgrade. Kupisz dzisiaj najnowszy a za rok będzie juz duzo nowych podstawek i nowe standardy procesorów.
Ogolnie lepeiej brac intela, ale to ze względu na wydajność względem amd, a nie jakąś możliwością upgrade.
  • 0
Procesor : AMD Phenom II 945 3.0Ghz
Płyta główna : ASUS M4N68T V2
Pamięć : Corsair XMS3 4GB 1333Mhz
Karta graficzna : XFX Radeon 4770
Zasilacz : Corsair VS450
Obudowa : SilentiumPc Brutus 410
Dysk : WD Caviar Black 1TB

#3 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 04 czerwiec 2014 - 10:29

Jesli juz upgrade to najlepiej teraz wziac dobry procesor, a zmieniac karte graficzna. Masz pewnosc prawie 100% ze za pare lat nowa bedzie pasowac do starej plyty glownej.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  • 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#4 hefo133

hefo133
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 22 postów

Napisano 04 czerwiec 2014 - 12:46

A moglibyście wskazać mi jakąś dobrą płytkę z gniazdem socket 1150 ? Budżet do 250zł (ewentualnie troche więcej jeśli jest naprawde godna uwagi).

• 0

#5 Radeonski

Radeonski

PC Składak

• Użytkownik
  • 2316 postów
  • LokalizacjaNKE

Napisano 04 czerwiec 2014 - 18:06

Pr orzę Cię bardzo: http://techplanet.pl...-box,39186.html

DO niej jakiś i3 lub i5 (zależnie od budżetu)

• 0

#6 Walther90

Walther90
  • Newbie
  • 9 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 12:48

Ja bym dociupał do B85 Fatal1ty http://www.pcprojekt...al1ty_Lga1150_/

Po co pchać się w ograniczonego mATX? Dodatkowo Fatal1ty ma bardzo przyjazny BIOS z gotowymi profilami OC i wzmacniacz słuchawkowy (zwalnia z zakupu dźwiękówki).

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: płyta główna, upgrade, intel, AMD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych