Skocz do zawartości

Zdjęcie

urzadzenie wielofunkcyjne jak najtaniej

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 puzy

puzy
  • Newbie
  • 26 postów

Napisano 19 maj 2014 - 22:02

Witam was panowie potrzebuje porady jaki model warto kupic chodzi mi o druk laserowy, bo drukowane beda tylko notatki, prace i czasami jakies wykresy nic wiecej, zalezy zeby bylo tanie utrzymanie i aby bylo mozna drukowac przez wi-fi, jakie modele mozecie zaproponowac??? ja znalazlem samsunga SL-M2070FW  czy warto?        

http://www.x-kom.pl/...n-wifi-nfc.html

• 0

#2 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 20 maj 2014 - 12:06

A skoro bedziesz drukowal tylko notatki to nie lepiej wziac ci atramentowa?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  • 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#3 puzy

puzy
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 26 postów

Napisano 20 maj 2014 - 12:28

a jak to sie przelozy na koszta? chodzi mi o to zebym nie musial za czesto bawi siec w wymiane tuszu jako ze jestem na studiach to jest troche tego drukowania

• 0

#4 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 20 maj 2014 - 12:45

Wszystko zależy od tego ile będziesz drukował. Ja do urządzenia Brothera kupowałem zamienniki po 10zł, starczyły na jakieś 600 stron.
Urządzenia laserowe są droższe od atramentowych, lecz przy drukowaniu masowym są one oszczędniejsze i wydajniejsze.
Koszt tonera to od około 50-60zł wzwyż.

• 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#5 puzy

puzy
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 26 postów

Napisano 20 maj 2014 - 12:59

co mogl bys polecic do 600zl z laserowych i atramentowych wazne zeby bylo wi-fi 

• 0

#6 RobertNS

RobertNS
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 20 maj 2014 - 13:56

Jeśli będziesz przeważnie drukować notatki, wykresy, to jedynym słusznym wyborem jest właśnie drukarka laserowa.

Z tego co wiem, to Samsungi są drogie w eksploatacji i polecane są drukarki HP, np. model HP P1102W, gdzie zamienniki tonerów to koszt od 12zł !!.

• 0
Dołączona grafika

#7 jacek.f

jacek.f
  • Newbie
  • 63 postów

Napisano 20 maj 2014 - 17:27

dokładnie, do dokumentów wyłącznie laserowa... 
Wystarczy znaleźć taką z tanimi tonerami i jest idealnie

• 0
Procesor : AMD Phenom II 945 3.0Ghz
Płyta główna : ASUS M4N68T V2
Pamięć : Corsair XMS3 4GB 1333Mhz
Karta graficzna : XFX Radeon 4770
Zasilacz : Corsair VS450
Obudowa : SilentiumPc Brutus 410
Dysk : WD Caviar Black 1TB

#8 puzy

puzy
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 26 postów

Napisano 26 maj 2014 - 12:17

Witam a jeszcze jedno mam pytanie jak z drukowaniem zdjec np notatek czy to bedzie jakis problem dla laserowej mono czy bedzie w miare to widoczne?

http://www.komputron...7055W_WiFi.html co myslicie o takiej?

• 0

#9 doktortusz

doktortusz
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:47

Wystarczy znaleźć taką z tanimi tonerami i jest idealnie

Zawsze można kupić zamiennik, który jest znacznie tańszy od oryginalnego.

Brothery są dobre, ale osobiście jeśli chodzi o laserówki brałbym coś z Samsungów.

W przypadku laserówek jakość wydruku jest o wiele wyższa, aniżeli atramentówek. Koszt eksploatacji laserówki w wielu przypadkach wyjdzie nawet taniej, dlatego nie bez powodu ten typ drukarki używany jest najczęściej w biurach, połączenie jakości wydruku, i również szybkości (laserówki mają znacznie większą wydajność) wraz z stosunkowo niskimi cenami w przeliczeniu na wydrukowanie jednej kartki A4.

• 0

Wakacyjna oferta na toner do samsung. Poznaj ją i zgarnij darmową wysyłkę.

#10 CzarnynaBialym_pl

CzarnynaBialym_pl
  • Newbie
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 listopad 2014 - 15:28

HP plus tańsze zamienniki, tonery i naprawdę drukowanie nie zrujnuje Twojej kieszeni, tym bardziej że ceny samych urządzeń, modeli także nie są wysokie.

• 0

#11 blazejtok

blazejtok
  • Newbie
  • 2 postów
  • LokalizacjaChełm

Napisano 12 listopad 2014 - 13:03

Zawsze można kupić zamiennik, który jest znacznie tańszy od oryginalnego.

Brothery są dobre, ale osobiście jeśli chodzi o laserówki brałbym coś z Samsungów.

W przypadku laserówek jakość wydruku jest o wiele wyższa, aniżeli atramentówek. Koszt eksploatacji laserówki w wielu przypadkach wyjdzie nawet taniej, dlatego nie bez powodu ten typ drukarki używany jest najczęściej w biurach, połączenie jakości wydruku, i również szybkości (laserówki mają znacznie większą wydajność) wraz z stosunkowo niskimi cenami w przeliczeniu na wydrukowanie jednej kartki A4.

Ja z oryginalnych tuszów to korzystam tylko 1 raz, jak dostane w zestawie podczas zakupu, a tak to zawsze zamienniki. 

Też szukam drukarni, brothera właśnie patrzyłem bo kuzyn ma i się zastanawiam czy brother HL-4150CDN czy HP Laser jetpro p1102

• 0

#12 CzarnynaBialym_pl

CzarnynaBialym_pl
  • Newbie
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 listopad 2014 - 22:50

Pamiętajcie, że Brother to ukryte koszty, szukacie tonera, przeliczacie koszty i wygląda fajnie, aż tu pewnego dnia pali się komunikat "wymień bęben". I cały misterny plan ... doliczając koszty bębna, który wystarcza na kilka tonerów (12-15.000 kopii) ukazuje się, że sprawa wygląda inaczej. Pomyślcie o kolorowym laserze Brothera i czterech bębnach do każdego koloru. Nie wspominając o możliwych problemach z kiepskimi chińskimi zamiennikami, więcej elementów które są chińskie, czytaj kiepskie.

• 0

#13 mzajecki

mzajecki
  • Użytkownik
  • 794 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 22:40

Znam osobę posiadającą czarno biały laser brothera i jakoś juz działa przez długi czas.
  • 0
Dołączona grafika
Mój PC:
Spoiler

#14 Wasserman_pl

Wasserman_pl
  • Newbie
  • 66 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 13:31

Tutaj nie zgodze się z Tobą ze Briother to ukryte koszty,podobnie jak urządzenie Epsona- są tansze w codziennym użytkowania i nie ma problemu z dostępnością zamienników.

• 0

#15 Krena

Krena
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 03 luty 2015 - 09:38

Ja zawsze korzystałam z canona IP, jednak faktycznie wymiana tuszy częsta :/ strasznie denerwujące, ale kiedy kupiłam HP to po wykończeniu jednego tuszu przestała normalnie drukować, nawet po wymienie

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych