Skocz do zawartości

Zdjęcie

Laptop ASUS R751JB i7-4700HQ 1TB 8GB GT740

Laptop intel core i7 komputer asus hp lenovo sony samsung GT740

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojas996

wojas996
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 18:17

Witam

Od pewnego czasu decyduję się na kupno laptopa w przedziale cenowym 3000-3500.
Chciałbym prosić o radę, czy laptop ma jakieś ukryte wady. Słyszałem kilka negatywnych opinii o firmie asus i tak naprawdę ta myśl mnie skłoniła do napisania tego wątku. Laptop będzie służył do gier oraz korzystania z programów muzycznych typu Fl studio, Ableton . Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Tutaj zamieszczam link do laptopa:

http://allegro.pl/la...4092934662.html

• 0

#2 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 29 marzec 2014 - 18:27

Laptop jak na twoje potrzeby będzie świetny.
Myślę, że można brać, asus to solidna firma, wiadomo żadna z nich nie uchowa się od wadliwych sztuk .

• 1

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#3 wojas996

wojas996
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 19:03

Dzięki za radę ; ) Też tak myślę 

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Laptop, intel core i7, komputer, asus, hp, lenovo, sony, samsung, GT740

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych