Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka drukarka laserowa do 200zł? Tania w utrzymaniu!

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Łukaszz

Łukaszz
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 22:33

Witam, potrzebuje drukarkę laserową (najlepiej z skanerem i ksero a). Na niej będą drukowane kolorowe zdjęcia, obrazki, czasami tekst. Jakość nie musi być bardzo dobra ale też aby były w miarę wyraźne kolory. Musi być bardzo tania w utrzymaniu. Jak znalazłem jakąś drukarkę ciekawą to albo tonery były za 100-150 zł (wiem że tutaj wychodzi taniej wydać raz a dobrze), ale jednak wolał bym aby tonery były może mniej pojemne ale tańsze.

• 0

#2 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 28 marzec 2014 - 22:36

200zł to bardzo mały budżet.
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe zaczynają się od 340zł w górę.

• 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#3 RobertNS

RobertNS
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 00:46

Do tego kolorowa. Nie ma szans w tym budżecie.  Skaner, ksero, druk w kolorze, laserowa, to wydatek minimum 900zł. Poza tym laserowa nie jest zbyt dobra do zdjęć, tu jednak polecam dobrą drukarkę atramentową, ale za 200zł, też nic specjalnego nie kupisz.

• 0
Dołączona grafika

#4 brzyskapar12

brzyskapar12
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 20:14

200 zł to trochę mało;/. Poczytaj sobie o takim Brotherze, ale to też nie to;/ Dozbieraj tak do 400 zł i wtedy można zacząć myśleć.

• 0

#5 Łukaszz

Łukaszz
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 21:44

dobrze, czyli lepiej oplaca sie kupic drukare atramentowa?

• 0

#6 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 30 marzec 2014 - 22:46

Zależy ile i co będziesz drukował.

• 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#7 Łukaszz

Łukaszz
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 09:01

W sumie nie az tak czesto, no i glownie zdjecia

• 0

#8 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 31 marzec 2014 - 09:10

No na zdjecia bedziesz potrzebowal duzo tuszu wiec najlepszym wyborem jesli juz chcialbys atramentowa to bedzie taka drukarka, do ktorej zamienniki sa tanie np. Brother, kupuje do niego zamienniki za 12zl.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  • 0

STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!

#9 CzarnynaBialym_pl

CzarnynaBialym_pl
  • Newbie
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 listopad 2014 - 15:29

Zgadzam się,w tym przypadku Brother będzie najlepszym wyborem gdzie bez problemu dostaniesz tańsze zamiennik,któe nie uszkodzą głowicy. Akurat tym się zajmujemy więc możemy pomóc i doradzić na forum.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych