Skocz do zawartości

Zdjęcie

Powiększenie zdjęcia z najmniejszą utratą jakości.

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 diablo193

diablo193
  • Newbie
  • 40 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 29 listopad 2013 - 17:53

Ostatnio znalazłem w sieci bardzo dobre zdjęcie niestety w niskiej rozdzielczości.Problem polega na tym, że chciałbym ustawić je jako tło pulpitu 1366x768, korzystając z opcji rozciągnięcie zdjęcie prezentuje się fatalnie.Szukam sposobu/programu który umożliwiłby zwiększenie rozdzielczości zdjęcia przy minimalnej stracie jakości.Do tej pory wszelkie możliwości zawodziły mam nadzieje, że coś doradzicie.

• 0

1.jpg

#2 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 29 listopad 2013 - 20:08

Ostatnio znalazłem w sieci bardzo dobre zdjęcie niestety w niskiej rozdzielczości.Problem polega na tym, że chciałbym ustawić je jako tło pulpitu 1366x768, korzystając z opcji rozciągnięcie zdjęcie prezentuje się fatalnie.Szukam sposobu/programu który umożliwiłby zwiększenie rozdzielczości zdjęcia przy minimalnej stracie jakości.Do tej pory wszelkie możliwości zawodziły mam nadzieje, że coś doradzicie.

Ciężko będzie, ponieważ nie można jakby "dorobić" pikseli przez co zdjęcia są tak niewyraźne. Próbowałeś programem Picture Manager z pakietu Office?

• 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#3 diablo193

diablo193
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 40 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 30 listopad 2013 - 12:38

Sprawdziłem tak jak polecałeś Picture Managera i powiem, że nawet dobrze się sprawdził. Nie zdawałem sobie sprawy, że jest takie narzędzie w pakiecie Office,

Jednak jeśli macie inne rozwiązania to piszcie.

• 0

1.jpg

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych