Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brother HL-5240 - zakup

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarianP

MarianP
  • Newbie
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 23:31

Witam wszystkich,
przymierzam się do zakupu drukarki Brother HL-5240, bo choć nie drukuję dużo (może z kilkadzieścia-kilkadziesiąt stron miesięcznie + dwa razy do roku przed sesją kilkaset stron), to kusi mnie wizja bezproblemowego, szybkiego drukowania oraz starczającego na długo tonera. Pytanie, czy jest jakaś lepsza alternatywa dla mnie (zależy mi tylko na drukowaniu czarno-białym, niskim koszcie wydruku za stronę i niewysokim koszcie drukarki, wifi by się przydało, ale jest to w sumie tylko dodatek). A jeśli to dobry wybór, to na którą aukcję się zdecydować, czy tu http://allegro.pl/br...3706722312.html, jest nowy bęben i niby 12M gwarancji, ale sklep ma trochę negatywów, więc pewności czy i jak ta gwarancja będzie w razie czego realizowana nie ma, koszt 180 zł z wysyłką i 3500str. w zestawie. Gdzie indziej na aukcji ktoś sprzedaje używany ten sprzęt z tonerem na 7000 (chyba osoba prywatna), stan dobry i cena jest niższa, 137 zł z wysyłką (sprzedawca całkiem wiarygodny, brak negatywów). Pytanie czy lepiej wziąć drożej z gwarancją z wymienionym bębnem, ale wydaje mi się takie firmy czasem nie działają tak jak trzeba i z taką drukarką też może być coś nie tak, czy lepiej od osoby prywatnej kupić (tylko tu pewnie ryzyko że się drukarka na drugi dzień posypie).
Sorry za takie całkiem głupie pytania, sam sobie powinienem odpowiedzieć, ale każda branża ma swoją specyfikę i np. telefony używane lepiej kupować od osób prywatnych a wszelkich komisów się wystrzegać, mimo że co innego się wydaje na logikę, więc i w tym przypadku wolę się poradzić przed zakupem.
Z góry dziękuję za odpowiedzi 

• 0

#2 Graves

Graves
  • Newbie
  • 27 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 23:32

Drukarka od tego sprzedającego wydaje się być ok,
negatywów jak na tyle komentarzy wcale nie jest dużo..
samo urządzenie ok, toner można dość łatwo zregenerować samemu,
natomiast zastanów się czy masz gdzie postawić taki sprzęt,
jej wymiary to 371 x 383 x 246 mm
a z tego co rozumiem, potrzebujesz do celów domowych
więc warto się nad tym zastanowić by nie zastawić nią połowy biurka

• 0

#3 MarianP

MarianP
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 23:33

Dzięki za odpowiedzi. Hm, pomyślę, może gdzieś za biurkiem ją umieszczę, ale fakt, że jest to kawał sporego kloca.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych