Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry hosting

• Zamknięty Temat jest zamknięty
/ 31 odpowiedzi w tym temacie

#1 anabilis90

anabilis90
  • Newbie
  • 16 postów

Napisano 08 lipiec 2013 - 16:23

Szukam dobrego hostingu, w miarę pewnego i bezpiecznego. Nie chcę bawić się w darmowe hostingi, bo kiedyś z nich korzystałem i nie jestem zadowolony. Jaki hosting możecie mi polecić? Zastanawiam się nad ofertą firmy http://funkymedia.pl ale rozważę każdą rozsądną cenowo propozycję.
  • 0

#2 Devzan

Devzan

Who cares?

• Użytkownik
  • 1170 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 08 lipiec 2013 - 17:56

Trochę ciężko porównać, żeby poznać wycenę funkymedia trzeba zamówić bezpłatną wycenę :/ Nie ma określonego cennika, albo jestem ślepy.

Ja od siebie polecam http://webd.pl/
Jak łatwo możesz zobaczyć na przykładzie serwera LARGE:

20 GB miejsca na dysku
transfer bez ograniczeń
nieograniczona ilość kont mailowych
aż do 20 baz danych mysql
aż do 20 kont FTP
aż do 20 podpiętych domen
PHP 5 / MySQL 5

Za jedyne 13zł miesięcznie. Do tego przeciętnie tanie domeny, na przykładzie .pl - na start 15zł na rok, potem 86,10zł przedłużenie.
  • 0
Dołączona grafika

#3 Moniolita

Moniolita
  • VIP
  • 521 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 08 lipiec 2013 - 22:16

Polecam sprawdzić firmy z Twojego miasta. Wcale nie od stają od znanych firm, a zawsze lepiej wspierać lokalnych przedsiębiorców, no i coś znaczyć dla takiej firmy. Plus do tego na pewno dojdzie możliwość kontaktu telefonicznego w razie jakiegoś problemu i błyskawiczna pomoc.
  • 0

#4 Havezek

Havezek
  • Newbie
  • 20 postów

Napisano 09 lipiec 2013 - 00:12

Zależy do czego ci jest on potrzebny. Zazwyczaj każdy hosting jest bezpieczny gdy ma połączenie do panelu szyfrowane SSL , i ma codziennie wykonywany backup.Są rożne hostingi i ceny , masz n.p od 500MB az do n.p 100GB miejsca na pliki i bazy danych , czy ci są potrzebne bazy danych MYSQL tutaj też masz albo tylko 1 albo bez limitu , konta pocztowe , domena w pl albo za darmo albo za 1zł no ofert od groma. Napisz coś więcej co oczekujesz od hostingu? Bo to wszystko od tego zależy.
  • 0

#5 Vladimir

Vladimir
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 20:30

Firma, o którą pytasz oferuje hosting, ale tylko do stron internetowych, które u nich zamawiasz. Wiem, bo swego czasu robili mi stronę.
  • 0

#6 GST

GST
  • Newbie
  • 10 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 09:03

Sprawdź sobie ofertę firmy NETMARK powinna Ci wystarczyć, a cenowo wychodzi bardzo dobrze.
  • 0
Stolarnia

#7 Wortal PCElite

Wortal PCElite
  • Redaktor
  • 1469 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 25 sierpień 2013 - 09:03

Potwierdzam, ja obecnie mam OVH ale cóż często zamula mi serwer i są limity..
  • 0

"Jeśli czas to pieniądz, to wszyscy żyją ponad stan."

#8 stasieksky

stasieksky
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 21:25

jeśli poszukujesz dobrego hostingu to ni możesz oszczędzać. ja polecam Ci hosting z solidhosta lub OVh. Dwa naprawdę bardzo dobre źródła ;)
  • 0

#9 jkow

jkow
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 13:16

Ja od siebie polecam http://webd.pl/

Korzystałem kilka razy zawsze pakiet mini mi wystarczał :) co do problemów żadnych nie było (może z raz na 2lata). A odpowiedzi z działu obsługi też raczej na drugi dzień. Chociaż u innych firm pewnie też jest podobnie. Ogólnie na współdzielonych wszędzie będzie tak samo.
  • 0
Gotowe domy

#10 pecik

pecik
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 15:07

Chłopie, jakie funkymedia? Pewnie maja jakiegoś dedyka na którym trzymają strony klientów, ale to nie jest ich.

Po co coś takiego wciskasz? Konto w Hekko, takie pod małe serwisy kosztuje kilkadziesiat złotych i to w 100% wystarczy.

Jeśli trzymać pliki własnych stronek, to tylko u pewniaka.

• 0

Najlepsze kody do gier na PC ;-)

#11 gouth

gouth
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2014 - 16:20

Ja się niestety nauczyłam, żeby nie ufać takim firmom, które na swojej stronie www nie zamieszczają swoich danych

• 0

#12 pecik

pecik
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 14:56

Bo to taka podstawa - jak można na stronie nie umieścić danych firmy? To tak jakby się nie chciało żeby klienci dzwonili o wysyłali zapytania.

Nigdy bym takiej firmie nie zawierzył i nie ma znaczenia to, jakiego biznesu to się tyczy.

• 0

#13 zuzia.gola

zuzia.gola
  • Newbie
  • 14 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 13:11

Przed wyborem musisz poczytać sporo opini, przeanalizować oferty i ceny. Najaważniejsza jest jednak jakość, zależy też co chcesz mieć? Jakie domeny cię interesują, polskie czy miedzy narodowe, czy konta pocztowe. Jak szukałam dla siebie to właśnie tym się kierowałam. Wybrałam SuperHost, dlaczego? Bo najbardziej skusili mnie dośwadczeniem i tym że stacjonują na swoich serwerach. Mają też partnetów u których dzieki hostingowi u SuperHost można dostać ciekawe zniżki, taki http://superhost.pl/.../rog-obfitosci/ .

• 0

#14 welka

welka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 07 październik 2014 - 19:56

Superhost ma ceny z komosu, szczególnie jeśli chodzi o domeny. Domenę PL mają jedną z najdroższych w tym kraju ;-)
Co do samego hostingu - mam kody rabatowe na Firehost - F40OKJN4W4, F6QSZW80IV. Dają 25% rabatu i tutaj faktycznie można już całkiem nieźle oszczędzić.
A hosting jak na razie to pewniak - nie sprawia żadnych problemów.

• 0

#15 pecik

pecik
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 14 październik 2014 - 15:14

Małe konto na Hekko, wystarczy to za 44 zł. I to się opłaca, macie 14 dni testu, możecie sprawdzić support i jakość usługi, ale powinno być wszystko ok. Nam odpowiadają za wszelkie pytania w dosłownie kilka minut. Serwer nie sprawia żadnych problemów.

• 0

#16 welka

welka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 21:30

45 zł kosztuje takie konto na Firehost, tylko tam masz 35 GB transferu. Sama strona działa na prawdę szybko, nie mam problemów z uptimem, serwisy cały czas normalnie dostępne. Największe plusy - dobra cena, support - ogólnie to bardzo dobra usługa.

• 0

#17 pecik

pecik
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 09:24

Na większym koncie za 70 zl mam już 100 GB transferu. Przebijesz? A przy okazji domena PL jest za darmo do tego konta. W większości firm samo przedłużenie domeny kosztuje więcej. Ale to oczywiście Twoje pieniądze ;-)

• 0

#18 welka

welka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 21:32

Nie znam usługi, więc trudno mi opisać - dla mnie ważniejsze, że to mi normalnie działa, pakiet mi wystarczy, a tak na prawdę różnice w zawartości tych pakietow są całkowicie symboliczne.

• 0

#19 pecik

pecik
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 16:14

Czy symboliczne? Mniej płacę i mam 20 GB transferu więcej. Konto z 20 GB transferu kosztuje przecież kilka dyszek - to wcale nie tak mało, prawda?

• 0

#20 julia77

julia77
  • Newbie
  • 4 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:31

Ja polecić od siebie mogę http://domeny.pl/. Mam u nich i serwer dedykowany i kilka wirtualnych i z niczym nigdy nie miałam problemów.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych