Skocz do zawartości

Zdjęcie

drukarka i ksero - porada w wyborze

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
/ 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 lexcaliber

lexcaliber
  • Newbie
  • 74 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:09

WITAM!

Badz moze temat jest banalny i dlugi jak rzeka, ale chcialbym siegnac informacji na temat drukarki.

Otorz chcialbym kupic takowa, ktora miala by tez funkcje ksero ... ... .... i od razu napisze, ze nie bede drukowal niewiadomo ile ( paredziesiat stron w miesiacu, wiec generalnie nie za duzo) i w zwiazku z tym nie chcialbym tez, zeby tusz mi wysychal podczas dluzszego czasu nieuzywania oraz, zeby tez nie byla zbyt wygorowana.

Co moglibyscie polecic w miare uniwersalnego ???

Pozdrawiam
  • 0

#2 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 13 styczeń 2013 - 11:36

Ja posiadam Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-115C. Jest to już dosyć stare urządzenie (około 5 lat) ale nadal działa i dziennie jest drukowane około 25stron.
Kiedyś stała przez ponad 4 miesiące i tusz był w porządku, jakby co zamienniki są po 10 zł.
Więc polecam Ci firmę Brother, niekoniecznie urządzenie DCP-115C ale może takie: http://www.morele.ne...fc-j220-355189/
  • 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#3 lexcaliber

lexcaliber
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 74 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 18:44

Generalnie nie chce placis duzych poieniedzy za cos co bede naprawde rzadko uzywal, wiec zastanawiam sie nad tymi dwoma modelami ( zdaje sobie sprawe ze nie sa to topowe drukarki ):
-1-
http://www.walmart.c...rinter/20690017
-2-
http://www.walmart.c...canner/20592882

Pozdrawiam
  • 0

#4 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 14 styczeń 2013 - 16:51

Canon w zupełności wystarczy, lecz pamiętaj, że są wysokie koszty druku i zamienników.
  • 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#5 vanbuka

vanbuka
  • Newbie
  • 32 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 23:36

Ja także jestem posiadaczką Brothera DCP - 115C, tanie zamienniki, zerowa awaryjność od 7 lat.
  • 0
MSI 760GM - E51 FX
AMD Athlon X4 3.1 Ghz
GAINWARD GF GTS 250 512 MB
Samsung 1TB HD103UJ
Elixir 4Gb DDR3
CHIEFTEC 550 W
Windows 8 Enterprise 32bit

Trance is my religion ♥

#6 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 19 styczeń 2013 - 22:02

Ja także jestem posiadaczką Brothera DCP - 115C, tanie zamienniki, zerowa awaryjność od 7 lat.

Ja mam 6 lat :D kilka razy mi się papier w niej zaciął i nic więcej.
  • 0

STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!

#7 vanbuka

vanbuka
  • Newbie
  • 32 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 10:09

A też bywały takie incydenty, ale mimo to nigdy nie dawała ciała :D
  • 0
MSI 760GM - E51 FX
AMD Athlon X4 3.1 Ghz
GAINWARD GF GTS 250 512 MB
Samsung 1TB HD103UJ
Elixir 4Gb DDR3
CHIEFTEC 550 W
Windows 8 Enterprise 32bit

Trance is my religion ♥

#8 Martels

Martels
  • Newbie
  • 36 postów

Napisano 12 luty 2013 - 13:55

Racja,dobry wybór,urządzenia Brothera słynną z jakości oraz solidności,więc jeżeli ma to być model do zastosowań typowo domowych to spokojnie się sprawdzi. Daj znać za jakiś czas jak sprawuje się nowe urządzenie.
  • 0

#9 adammak

adammak
  • Newbie
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 styczeń 2014 - 08:51

Kto poleca jakąś dobrą drukarkę ?

• 0

#10 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 21 styczeń 2014 - 16:26

Zaloz nowy temat.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  • 0

STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych