Skocz do zawartości

Zdjęcie

DVD widzi tylko 648 zdjęć?

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 koper

koper
  • Newbie
  • 64 postów

Napisano 25 luty 2012 - 09:32

Nagrałem na płytę DVD ponad 8000 tyś. zdjęć a ono rozpoznaje tylko 648 zdjęć? Pomocy!
  • 0

#2 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 25 luty 2012 - 10:31

Na pewno je nagrałeś? Być może tylko wrzuciłeś w program nagrywający ale na płycie nie było miejsca. Jaki rozmiar mają zdjęcia?
  • 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#3 koper

koper
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 64 postów

Napisano 25 luty 2012 - 11:08

Są to zwykłe zdjęcia - nagrałem programem QuickBurn. Największy plik ma 6MB, a najmniejszy ok. 29KB. A gdybym nagrał pliki na USB to też DVD będzie widzieć tylko ok. 600 zdjęć?
  • 0

#4 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 25 luty 2012 - 13:53

Po prostu jak pewnie wiesz płyta ma ograniczoną wielkość, a wątpię aby na DVD zwykłą zmieściło się tyle zdjęć. Masz je w jednym folderze?
  • 0

Człowiek uczy się na własnych błędach..... .....Choć pewnie wolałby uczyć się na obcych
STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!
Masz jakieś uwagi co do mojej pracy/poradników/postów na forum? Napisz do mnie prywatną wiadomość lub załóż temat tutaj. Za wszystkie uwagi dziękuję!

#5 koper

koper
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 64 postów

Napisano 25 luty 2012 - 15:08

9299 zdjęć zajmuje 3,54 GB - a więc zmieści się na jednej płycie.
  • 0

#6 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 25 luty 2012 - 20:34

Próbowałeś nagrać 2-gi raz? Na innej płycie?
  • 0

STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!

#7 koper

koper
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 64 postów

Napisano 27 luty 2012 - 11:59

DVD widzi tylko 648 zdjęć.
  • 0

#8 BornToEat

BornToEat
  • Użytkownik
  • 6954 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 27 luty 2012 - 17:08

Chwila, chwila. O co Ci konkretnie chodzi? O DVD (Kino domowe) czy o DVD (napęd)?
Nawet jeśli to nie chodzi o to, że DVD tyle widzi tylko o to, że na płycie tyle jest. Jeszcze raz opisz problem bo może nie zrozumiałem.
  • 0

STOP GOTOWCOM Z ALLEGRO!

#9 koper

koper
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 64 postów

Napisano 28 luty 2012 - 09:09

DVD (napęd) widzi tylko 648 zdjęć mimo iż na płycie jest o wiele więcej zdjęć. Po prostu więcej nie zobaczy. Nie wiem co więcej napisać.
  • 0

#10 Devzan

Devzan

Who cares?

• Użytkownik
  • 1170 postów

Napisano 29 luty 2012 - 15:12

Skąd wiesz, że jest tyle? Tyle skopiowałeś, czy tyle pokazane jest we właściwościach folderu?
  • 0

#11 numinoslaw78

numinoslaw78
  • Newbie
  • 5 postów

Napisano 27 maj 2015 - 15:05

Też  spotkałem podobny przypadek. Miałem do nagrania na płycie 3000 zdjęć a wyświetlało mi się tylko 600.

• 0

#12 pctowy

pctowy
  • Newbie
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 czerwiec 2015 - 11:46

Też tak miałem, ponowne nagranie płyty załatwiło sprawę.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych