Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z obróbką filmu

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 root5

root5
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 07:12

Witam!
Mam taki problem ni jak go nie potrafie rozwiązać.
Posiadam Windows 7 a takze komputer z windowsem XP, zainstalowałem na 7 windows movie maker,mam taką małą filmoteke i chciałem zrobić sobie filmik z najlepszych filmów jakie mam(nagrywane kamera cyfrową), takie swoiste HL,no i przystąpiłem do dzieła,szło mi bardzo dobrze,cieszyłem się bo muzyka fajnie spasowała i filmiki były cool po czym zapisałem film no i w tym momencie myślałem że qurwicy dostnę a to dlatego że podzielone filmiki które poprzeklejałem i połączyłem w całość ścinały się jak cholera. Co to się dzieje,czemu to się tak ścina na początku i nie można zrobił płynnego filmu z urywek? Przecież o to własnie chodzi żeby poprzeklejać sobie te najlepsze momenty i zrobić fajny filmik który jest płynny,więc co jest grane,ten movie maker to taki szajs?

Ponadto żaden inny program który byłby w miare prosty nie działa na moim komputerze,nie moge ich nawet ściągnąć więc jak ktoś ma jakis dobry łatwy w obsłudze programik do tego typu rzeczy,nie trzeba żadnej machiny do poprawy jakości i cholera wie jakich efektów specjalnych,potrzebuje coś funkcjonalnego,jeśli ktoś się z czymś takim spotkał byłbym bardzo zobowiązany jakby podzielił się aktualnym linkiem do tego programiku.
No i żeby oczywiście działał na windows 7
  • 0

#2 AIR

AIR
  • Użytkownik
  • 1024 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 02 maj 2011 - 17:36

Tak WMM to szajs, przynajmniej dla mnie. Końcowy materiał nie zawsze wychodzi płynnie, poza tym format .wmv nie bardzo mi pasi. Z prostszych bez wodotrysków polecił bym Nero Vision (jeden ze składników pakietu nero), używałem i daje radę, Pinnacle Studio również przyzwoite, oczywiście oba płatne. Z darmówek może to będzie ok: http://shp.net.pl/pobierz-plik-446
  • 0
Core i7 2700K 3.5GHz @ 4.2GHz
Asrock z68 Fatal1ty
Geil Dragon 16GB 1600MHz
Gigabyte GeForce GTX670 OC 2GB/256bit WindForce3
SSD GoodRam 64GB SATA3
WD Caviar Black 500GB 64MB SATA3 x2
FractalDesign Tesla R2 800W
CoolerMaster atcs840 Black

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych