Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy pujdzie bez karty graficznej??

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
/ 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 badboski

badboski
  • Newbie
  • 3 postów

Napisano 01 styczeń 2011 - 09:40

Witam. Ja Niemam aktualnie karty graficznej w komputerze i za ten czas chciałbym se w coś pograć i tu tkwi pytanie czy, gdy niemam grafiki to można zagrać w grę Metin2, a dokładnie prywatny serwer EliteMT2 na samym ramie albo czymś innym ;P Wiem, że obraz bedzie nie najlepszy, ale zawsze coś :P. Z góry thx za odp. Pozdrawiam.
  • 0

#2 matty24

matty24
  • Newbie
  • 462 postów

Napisano 01 styczeń 2011 - 15:59

Eh bez karty graficznej nie będzie obrazu. Nic nie zobaczysz. Nawet komputer może się nie uruchomić w niektórych przypadkach :P
  • 0

#3 badboski

badboski
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 3 postów

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:01

Karta ;d

Ehh, chyba źle mnie zrozumiałeś ;p, obraz wszystko działa, tylko czy moge zagrać w takie gry starsze jak TitanQuest np?. Owszem niemam karty graf. w kompie ale mam zintegrowaną ;p Chodzi mi dokładnie o to czy procek albo jakieś inne rzeczy nie pójdą? A obraz normalnie chodzi wszystko ;p pozdro.
  • 0

#4 mad22

mad22
  • Newbie
  • 70 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 21:15

hah. w pore odpisales. zalezy jaka masz integre. ale taki metin2 powinien jako tako chodzic.
  • 0

#5 badboski

badboski
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 10:10

GeForce 8200 Chipset. Jak odpale np. TitanaQuesta to się nic nie zwali?? :P Aha i jeszcze jak dawałem komp do Informatyka to on odjął coś mb z ramu. Z góry dzięki za odp. Pozdro.
  • 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych